Кого та за що штрафує адміністративна комісія Городоцької міської ради

Дата: 10.02.2021 16:50

Сьогодні, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька провела чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

На засідання комісії виносилось 5 протоколів про адміністративні правопорушення мешканцями міста Городок, які були складені санітарно-екологічним інспектором виконавчого комітету міської ради.

Протоколи були складені щодо порушення Правил благоустрою території міста Городок, відповідальність за які передбачена ст.152 КУпАП  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

За результатами розгляду протоколів до одного правопорушника було застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу, а інші отримали усні попередження в зв’язку з усуненням правопорушень.