Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад комунальної установи "Центр професійного розвиику педагогічних працівників Городоцької міської ради"

Дата: 10.02.2021 17:59
Кількість переглядів: 780

 

 1. Директора центру;
 2. Консультанта центру (2 посади);
 3. Психолога центру.

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020  №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», затвердженого рішенням п’ятої  сесії Городоцької міської ради від 09.02.2021 № 25 «Про  затвердження Положення  про проведення конкурсів на зайняття посад директора та  педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради»

Оголошуємо про початок прийому документів для участі в конкурсі на вакантні посади.

 Найменування і місцезнаходження закладу:

Комунальна установа  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради», знаходиться за адресою:

вул. Грушевського, 51 м. Городок, Хмельницька область.

 Найменування посади та умови оплати праці:

 1. Директор;
 2. Консультант (2 посади);
 3. Психолог комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради»

Оплата праці здійснюється  відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати   працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993  №102, зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №56 від 27.05.1993; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №1130/11410 від 03.10.2005.

 Кваліфікаційні вимоги до вакантних посад: 

Посади комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Особи які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  наступні документи, а саме:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання.

Учасники конкурсу мають право подати інші документи, які підтверджують їх професійні та/або моральні якості.

Документи для участі в конкурсі приймаються конкурсною комісією за адресою: вул. Грушевського, 53, м. Городок, Хмельницька область , протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Початок прийому документів відбудеться з 10 лютого до 01 березня 2021року .

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Засідання конкурсної комісії по розгляду поданих на конкурс документів претендентів на вакантні посади комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради» відбудеться о 14 год. 02.03.2021 за адресою: вул. Грушевського,53, м. Городок, Хмельницька область, у адмінприміщенні  Городоцької міської ради.

Початок засідання конкурсної комісії  по складанню кваліфікаційного іспиту претендентами на посади відбудеться – 02.03.2021, о 15 год. в приміщенні  Городоцької міської ради за адресою: вул. Грушевського, 53, м.Городок, Хмельницька область.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками:

            - знання Конституції України, законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

            - співбесіди з метою оцінки відповідності досвіду, компетенції, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийом документів:

     – Внуковська Ольга Василівна – головний спеціаліст відділу юридично-кадрової роботи виконавчого комітету Городоцької міської ради (телефон 0985762779, адреса електронної пошти__04060708@mail.com.ua_).

Рішення №25 від 09 лютого 2021 року "Про затвердження Положення про проведення конкурсів на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради""

Склад конкурсної комісії

Фото без опису

Фото без опису

 

Протокол №1 Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників КП "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради"

Протокол №2 Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників КП "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради"

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь