Дата: 11.02.2021 13:53

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на підставі рішення Городоцької міської ради Хмельницької області  від 09 лютого 2021 року V сесії VIII скликання № 31, з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області, оголошуємо про початок формування конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області входять у рівній кількості:

• 3 представники органу управління (міської ради);
  • 3 представники трудового колективу обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • 3 представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Городоцької міської ради Хмельницької області за адресою: 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53.

Термін подання документів для участі у конкурсній комісії з 12 лютого 2021 року до 26 лютого 2021 року 16 год. 00 хв.

Довідки за тел.: (03851)-31862, 31233, +38(096) 838 6597.