Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав

Дата: 15.02.2021 08:00

Минуло вже багато років з того часу, як завершилась війна в республіці Афганістан. Війна, яка забрала життя тисячі молодих людей, яка скалічила багатьох українців.

В цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а ще висловлюємо подяку тим, хто залишився живим і мужньо виконував військову присягу. Ви, як ніхто інший, знаєте справжню ціну війни і миру, ви вмієте цінувати сьогоднішній день.

Ми поділяємо біль втрати з тими, хто не дочекався  з цієї війни своїх близьких, схиляємо голови перед величчю їх подвигу.

Незважаючи на нагороди, заслуги та звання, усі Ви – ГЕРОЇ. Головна Ваша нагорода – життя та пам’ять!

Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав! Ви гідно виконували свій обов’язок, пройшли страшні випробування, заплатили за це своїм здоров’ям. Глибока вам вдячність за ваше мужнє життя! Нехай кожен день дарує вам приємні звістки, добрі справи,  любов рідних, шану близьких, здійснення задумів, а у ваших оселях завжди панують мир, злагода та добро!

Нехай завжди над Україною буде мирне сонячне небо!

Слава Україні!

З повагою,

міський голова                                                                     Неоніла АНДРІЙЧУК