Ніхто так миру не прагне на Землі, як ті, що побачили війну

Дата: 15.02.2021 22:18

Сьогодні, минає 32 роки з того часу, коли  радянські війська вивели з Афганістану.  Кожного року історія все далі віддаляє нас від вогняних років  афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

На території  Городоцької громади проживає 53 учасники бойових дій, які  пройшли  афганське пекло війни. Ветерани афганської війни сьогодні відвідали могили своїх побратимів та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.