Вшанування героїв

Дата: 17.02.2021 16:50

20 лютого, в Україні відзначають – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом в історії нашої держави. Її події змінили всіх нас.

На передодні Дня пам’яті Героїв, в с.Лісоводи відбулася поминальна панахида, покладання квітів, запалювання лампадок на могилах загиблих учасників бойових дій Віктора Попика і Василя Остяка та  померлого учасника АТО Валентина Трохимчука. .

Вшанувати пам'ять воїнів прибули перший заступник міського голови Артур Косінський, староста с. Лісоводи Ігор Осика, військовий комісар Городоцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Попсуй, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Ігор Олійник, голова міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк, учасники АТО, рідні, близькі загиблих, учні Лісоводського ліцею та  настоятель православної церкви України храму святої мучениці Людмили княгині Чеської Павло Глінських.

Учасники АТО виконали салют зі стрілецької збої.

Схилімо голови перед усіма Героями, які продовжують боротися за нашу країну та захищати її від загроз ціною власного життя.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв у наших серцях. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!