Народна пісня

Дата: 23.02.2021 08:29

Народна пісня − незатьмарене джерело життя у повсякденних турботах трудівників. Вона правдиво переспівуєтся у найрізноманітніших подіях в житті простих людей.  Творцями таких пісень, їхніми постійними носіями є народ.

Одним з головних заходів  щодо відродження і збереження нематеріальної культурної спадщини є фольклорно-етнографічні  експедиції.

Саме сьогодні  нам вдалося  побувати у гостинній хаті сільського гурту «Бабограй» Завадинецького СБК, керівник Дацько Анжела. Колектив  молодий, йому лише 3 роки, проте  за такий короткий час він встиг підкорити глядача та сцену району і навіть області (Диплом II ступеня в обласному фестивалі « Стелися барвінку»), а об’єднала всіх їх спільна справа – любов до пісні, до звичаїв, до обрядів.