Основні напрямки роботи…

Дата: 26.02.2021 13:52

Благоустрій  територіальної громади є одним із ключових напрямів роботи місцевої влади.

Протягом тижня бригада аварійно-відновлювальних робіт ліквідовувала прориви, ремонтувала засувки в колодязях, міняла  запірну арматуру на артезіанських свердловинах та насоси на водонапірних баштах у селах Бедриківці, Великому Карабчіїві, Великій Яромирці, Остапківцях, Пільному Олексинці, Чорниводах і в м.Городок.

На деяких ділянках дороги з с.Остапківці до с.Калитинці працювала техніка комунального підприємства.

Електрики підприємства проклали 280 метрів вуличного освітлення, замінили лампи в с.Борщівка і Підлісний Олексинець та в м.Городок, а також відремонтували мережу освітлення в с.Чорниводи та Жищинці.

В с.Підлісний Олексинець зрізано аварійні дерева по вулиці Соборній та на кладовищі,  деревину передано малозабезпеченій сім’ї для  опалення будинку та  для опалення костелу.

З метою наведення порядку по благоустрою території населеного пункту с.Лісоводи було здійснено обрізання та чистку гілля дерев.

В м.Городок ліквідовано каналізаційні затори по вул.Чкалова, вул.Ванагса, вул.Київська.

Роботи у працівників КП «Городоккомунсервіс» багато, і незважаючи ні на що, вони готові працювати аби  створити комфортні умови не тільки для  городоччан, а й і для  усіх жителів населених пунктів громади.