Нові перемоги юних науковців

Дата: 26.02.2021 15:06

Обласний конкурс-захист робіт МАН -2021 фінішував, але отриманий досвід точно стане початком для нових звершень.

З 13 по 19 лютого 2021 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам обласний етап конкурсу. Постерний захист, який був запропонований Міністерством освіти вперше, конкурсанти сприйняли на «ура», конференція, на якій учасники презентували результати свої робіт, активувала цікавість та допитливість до проектів колег. Адже, саме конференція, дала змогу запитувати в інших конкурсантів про деталі їхніх наукових результатів.

Команда Городочинни на обласному етапі представляла свої наукові дослідження у 7 секціях:

Кукса Юлія – наукове відділення «Математика»;

Войткова Алла – наукове відділення «Історія України»;

Вовнянко Діана – наукове дослідження «Хімії та біології»;

Корчова Маргарита – наукове відділення «Філософії та суспільствознавства»;

Гладка Ірина – наукове відділення «Літературознавство, фольклористики та мистецтвознавство»;

Копицяк Анастасія – наукове відділення «Фізики і астрономії»;

Гзуля Єлізавета - наукове відділення «Літературознавство, фольклористики та мистецтвознавство».

Цьогорічні переможці, 7 найкращих дослідників, експериментаторів та винахідників Городоцької ОТГ, які власними переконаннями, знаннями та старанністю здобули 1 перше, 1 друге та 5 третіх місць в обласному етапі конкурсу.

Саме з цієї нагоди, сьогодні в актовій залі відділу освіти Городоцький міський голова Неоніла Андрійчук, начальник відділу освіти Сергій Рибак зустрілись з юними науковцями.

В дружньому оточені пройшло спілкування Неоніли Андрійчук з учнівською молоддю. Міський голова вислухала їхні прохання і побажання, відповіла на запитання та висловила свої пропозиції, щодо розвитку громади. Також, запевнила молодь, що підтримає їх у їхніх починаннях та проектах.

Переможцям конкурсу очільниця громади вручила цінні подарунки та підкреслила, що турбота про виховання учнівської молоді – одне з пріоритетних напрямків роботи Городоцької міської ради. Саме молодь, – це майбутнє нашої держави, яку вони мають активно розбудовувати.

Велика подяка педагогам, які підготували учасників конкурсу і підтримували учнів.

Обласний етап завершився, а наступний крок – це захист робіт на Всеукраїнському рівні. У тих, хто представлятиме Городоцьку ТГ на цьому рівні, довга дорога, і як кажуть: «Дорогу здолає той, хто йде». І головне на цьому шляху - не зупинятися.