Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директор КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області

Дата: 03.03.2021 16:36
Кількість переглядів: 710

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094,  «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників» Випуск 78 «Охорона здоров’я» (зі змінами), затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117, Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Городоцької міської ради, затверджений рішенням Городоцької міської ради від 05.01.2021 року, рішення Городоцької міської ради від 09.02.2021 року № 31 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади – директор Комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство  «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

Юридична адреса: Хмельницька область, м. Городок, вул. Шевченка, 40

Місцезнаходження підприємства:  Хмельницька область, м. Городок,       вул. Шевченка, 40.

Основні напрями його діяльності: код КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів. Основною метою діяльності підприємства є забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг у порядку та обсязі, встановлених законодавством України.

Статут комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» затверджено рішенням сесії Городоцької міської ради від 16.01.2021 року № 2 (Статут додається).

Загальна структура Підприємства:

1. Адміністративна частина - управління Підприємством.

2.  Стаціонарний сектор - стаціонарні відділення.

3. Амбулаторний сектор - консультативно-діагностичне відділення.

4. Допоміжні відділення.

5. Господарська частина.

3. Прийом документів здійснюється: з 8 год. 00 хв. 04 березня 2021 року  до 17 год. 15 хв.  23  березня 2021 року  за адресою: 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

4.Телефон для довідок: (03851) 3-12-33 (Конюшко Р.Б.); електронна адреса: 04060708@mail.gov.ua

5. Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

1) Копія паспорта громадянина України.

2) Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;

3) Резюме у довільній формі.

4) Автобіографія.

5) Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.

6) Згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094.

7) Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.

8) Довідка МВС про відсутність судимості .

9) Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (оригінал).

10) Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094.

11) Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 27 .12.2017 №1094.

12) Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента: Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» та спеціалізацією  «Організація і управління охороною здоров’я».

Стаж роботи: 5 років за основною лікарською спеціальністю.

Повинен знати: Конституцію України, чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я, трудове законодавство; основи управління; концептуальні документи щодо розвитку охорони здоров’я населення України; основи міжнародного та європейського законодавства з питань охорони здоров’я; практику застосування законодавства в межах своєї компетенції; демографічну ситуацію в регіоні та показники стану здоров’я населення; нормативні акти щодо професійного розвитку працівників, в тому числі підготовки, підвищення кваліфікації та атестації медичних працівників; порядок ведення медичної облікової та звітної документації, обробки медичної статистичної інформації; технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету та медичної етики та деонтології; сучасні засоби комунікацій та зв’язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Вимоги до  конкурсної пропозиції:  

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника – визначаються контрактом укладеним з переможцем конкурсу.

Дата і місце проведення конкурсу: 24.03.2021 року о 14 год. за адресою:  Хмельницька область, м. Городок, вул. Шевченка, 40, зал засідань Городоцької  міської ради.

СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ГОРОДОЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь