Бізнес та влада: про що говорили підприємці та міський голова на першій зустрічі?

Дата: 04.03.2021 17:16

Співпраця влади і бізнесу – одна із складових частин успіху Городоцької територіальної громади.

04 березня, міський голова Неоніла Андрійчук ініціювала зустріч з приватними підприємцями, які здійснюють свою господарську діяльність на території  Городоцької територіальної громади з метою обговорення проблемних питань у розвитку нашої громади, вироблення механізму партнерства між органом місцевого самоврядування та бізнесом.

Підприємці  Городоччини з кожним роком відіграють дедалі важливішу роль у соціально-економічному житті нашої громади, адже завдяки сплаті  податків до місцевого бюджету  прокладаються водогони, ремонтуються дороги, заклади освіти та культури.

На зустріч були запрошені Тетяна Задорожна - начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Городоцької міської ради, Сергій Марамон - головний спеціаліст – інспектор праці відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Городоцької міської ради, Наталя Хорошова - начальник ДПІ Городоцької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області, Костянтин  Омельчук- лікар із загальної гігієни Городоцького управління держпродспоживслужби ГУ у Хмельницькій області та Володимир Шаповал - керуючий Городоцького відділення ощадного банку.

Основні напрямки Програми соціально – економічного розвитку Городоцької  міської  територіальної громади  на 2021 рік, здійснення державного контролю законодавства України про працю, легалізація заробітної плати, інновації податкового законодавства у 2021 році, особливості застосування податкового законодавства в умовах реформування територіальних громад, застосування електронних сервісів ДПС України, декларування доходів громадян у 2021 році, отримання протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі в умовах карантинних обмежень, державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», ці та інші питання заслухали та обговорили сьогодні під час зустрічі.

Всім відомо, що влада у конструктивній  взаємодії з  людьми бізнесу спроможна робити ще більше.

За результатами наради було внесено ряд пропозицій щодо роботи міської ради щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.