Поважні ювілеї

Дата: 11.03.2021 17:27

Саме сьогодні, 11 березня, 90 річний ювілей від дня народження святкували дві шановані жительки с.Жищинці Владислава Лебідь та Ганна Шиян, які усе своє життя  пропрацювали в рідному селі на колгоспних ланах. Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління пишається їхньою життєвою мудрістю та багатим досвідом.

Завітали з квітами та подарунками до іменинниць керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька та староста Жищинецького старостинського округу Микола Мазій, побажавши їм міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих-довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

Місцевий колектив сільського Будинку культури також приєднався до вітань та звеселив ювілярок.