Шановні жителі громади!

Дата: 12.03.2021 13:49

По всій території Городоцької громади та області очікується ускладнення погодніх умов: опади у вигляді значного снігу, пориви вітру, хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця.

Наголошуємо, що існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

Наполегливе прохання до водіїв: відкладіть поїздки на період негоди, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та  швидкісного режиму, який забезпечує своєчасне гальмування.

Зверніть увагу, техніка  та працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» працюють в посиленому режимі. Снігоприбиральної техніки у нас декілька одиниць, а населених пунктів в громаді 49.

Дороги будуть розчищені скрізь, але з часом. Просимо з розумінням та терпінням поставитися до даної ситуації.

Звертаємось до всіх жителів громади, а саме: вийти на прибирання снігу біля своїх будинків, підприємств, торгових точок тощо! Разом ми зробимо це швидше!!!