Безперервна робота підприємства «Городоккомунсервіс»

Дата: 12.03.2021 15:29

Як і обіцяли синоптики, ще декілька днів ітиме сніг. Комунальники продовжують працювати в посиленому режимі. В першу чергу снігоприбиральна техніка розчищає сніг на центральних вулицях міста  та населених пунктах громади. Працівники з благоустрою посипають протиожеледною сумішшю дороги, щоб уникнути заносів.

За минулий тиждень бригада аварійно-відновлювальних робіт ліквідувала каналізаційні затори по вулицях Бухти 2А, Чкалова 17А та в с.Лісоводи, які виникли через нецільове використання мешканцями  громади системи каналізації, а також відкачали стоки по провулку МКК. В с.Стара Пісочна замінили глибинний насос на каптажі.

На очисних спорудах, щоб уникнути загнивання органічної частини осаду,   прочищено пісколовки, а також замінено насосне обладнання.

Працівники  підприємства  ліквідували прорив водопровідної мережі по вулиці Островського, Чайковського та в селах Стара Пісочна, Мудриголови і Лісоводи.  На вул.Станційній прокопано 900м траншеї для прокладання водопровідної мережі  та встановлено три оглядові колодязі, а по вул. Ткачука розпочато роботи по заміні аварійної ділянки водопровідної мережі.

Електриками відкориговано роботу таймерів вуличного освітлення по місту. Проведено розчистку ліній електропередач по пров.МКК,  вулицях Індустріальна і Заводська  площа.

Проведено заміну ламп мережі вуличного освітлення в с.Немиринці.

На протязі тижня проводився збір та пресування ПЕТ-пляшок для відправки на переробку.

Велика подяка  робітникам з благоустрою та усім працівникам  комунального підприємства  за самовіддану понаднормову працю в складних погодних умовах.