Дата: 16.03.2021 15:48

Повідомлення про оприлюднення документу державного планування - проєкту містобудівної документації:

«Генеральний план села Турчинці Городоцького району Хмельницької області»,

«План зонування села Турчинці Городоцького району Хмельницької області»,

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації:

1. «Генеральний план села Турчинці Городоцького району Хмельницької області»,

2. «План зонування села Турчинці Городоцького району Хмельницької області»,

3. «Звіт про стратегічну екологічну оцінку села Турчинці Городоцького району Хмельницької області».

Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Городоцьку міську раду Городоцького району Хмельницької області.

Метою розроблення містобудівної документації - документу державного планування є:

- приведення існуючої містобудівної документації у відповідність до вимог діючих нормативно-правових актів;

- актуалізація картографо-геодезичної основи;

- усунення неточностей чинного генерального плану;

- перегляд положень генерального плану у частині перспективної забудови територій, меж вулиць, доріг, функціональних призначень територій;

- розроблення плану зонування території села;

-  розроблення схем інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний та особливий періоди;

- розроблення заходів з охорони навколишнього природного середовища.

Замовник розроблення генерального плану – Городоцька міська рада.

Розробник генерального плану – ФОП Шахуб Мілуді.

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення проекту генерального плану, плану зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається з дня їх оприлюднення та триватиме до 14 квітня 2021 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту генерального плану, плану зонування території села Турчинці та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та подати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: м. Городок,  вул. Грушевського,53, тел.: (03851) 3-18-33, http//gorodocka.gromada.org.ua, електронна пошта: 04060708@mail.gov.ua.

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури Городоцької міської ради Мацьоха Вадим Леонтійович.

Строк подання зауважень та пропозицій становить 30 днів, тобто до 14 квітня 2021 року.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадське обговорення містобудівної документації відбудеться 14 квітня 2021 року в м. Городок  Хмельницької області.

Місце проведення: Приміщення міської ради в м. Городок .

Початок о 10.00.