Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Дата: 21.03.2021 08:00

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

На Вас покладено надзвичайно важливу роботу, створювати для людей комфортні і якісні умови життя. Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до людини, як житлово-комунальна та побутова.

Адже саме ви-працівники цих галузей піклуєтесь про те, щоб у домівках була вода, вулиці були освітленими, забезпечуєте усіма необхідними товарами та послугами, піклуєтесь про розширення їх спектру та задовольняєте потреби жителів Городоцької громади.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Бажаю вам професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, нових трудових здобутків на благо розквіту нашої громади.

З повагою,

міський голова                                                      Неоніла АНДРІЙЧУК