Щоденна робота комунального підприємства

Дата: 19.03.2021 11:06

Ні  карантинні обмеження, ні  погодні умови не зупиняють робіт з благоустрою в комунальному підприємстві.

Працівники дільниці з водопостачання та водовідведення провели викачку каналізаційних стоків в мікрорайоні МКК, по вулицях Миру, Заводська площа, Індустріальна та в с.Лісоводи.

По вулиці Ткачука завершено роботи по заміні 645 метрів аварійної ділянки водогону.

При профілактичному огляді запірної арматури по вулиці Залізнична комунальники виявили пошкодження, які оперативно замінили.

Комунальне підприємство постійно працює над проблемою покращення освітленості вулиць та економії електроенергії. Саме тому, і далі електрики КП «Городоккомунсервіс» продовжують замінювати старі лампи на енергозберігаючі.

На очисних спорудах  електрики підприємства відремонтували насос, в с.Бедриківці провели ремонт електрообладнання на водонапірній башті.

І далі  продовжуються різні види робіт в  населених пунктах громади.