Бережіть себе та своїх близьких!

Дата: 19.03.2021 11:37

Шановні жителі Городоцької громади!

Сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальний стан чи соціальний статус. Хворіють усі…

Враховуючи ситуацію, яка склалась з загрозою поширення коронавірусу на території нашої громади, прошу усіх з максимальною серйозністю віднестись до заходів по запобіганню поширення інфекції.

Не маю на меті спричинити паніку чи перебільшення ситуації, але закликаю мешканців громади піклуватися про своє здоров’я, дотримуватися рекомендацій відносно профілактики зараження, а у разі поганого самопочуття та явних ознак респіраторного захворювання – негайно звертатися до сімейного лікаря.

Дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення дезінфекції приміщень, тощо – це ті  прості правила, які можуть дати змогу витримувати всі необхідні карантинні обмеження, аби поширення коронавірусу було максимально зупинено.

Епідемії вже не раз траплялися в Україні, і як показує досвід, коли заходи безпеки вживаються масово та своєчасно, то поширення інфекцій та вірусів легше контролювати.

Впевнена, що всі ми хочемо здолати це непросте випробування і свідомо підійдемо до виконання рекомендацій і заходів безпеки.

Бережіть себе та  своїх близьких!

З повагою,

міський голова                                           Неоніла АНДРІЙЧУК