Які карантинні заходи діятимуть на території Городоцької громади з 23 березня

Дата: 23.03.2021 13:46

Враховуючи результати епідемічного спостереження та з метою недопущення поширення  COVID-19, члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій говорили про забезпечення протиепідемічних заходів, пов’язаних з запобіганням поширення на території Городоцької територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та про заходи щодо запобігання протидії пожежам в природних екосистемах, лісах, торфовищах і сільгоспугіддях у літній період та стан водопостачання.

Засідання комісії відбулося, 22 березня 2021 року, під керівництвом міського голови Неоніли Андрійчук.

Як повідомили представники закладів охорони здоров’я, у громаді спостерігається тенденція до збільшення кількості нових випадків коронавірусу.

За словами т.в.о. директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Олександра Кушніра, на стаціонарному лікуванні перебуває 90 пацієнтів та є достатня кількість кисневих концентраторів.

В ході засідання дано низку доручень та рекомендацій щодо запобігання поширенню захворювання на території громади. Зокрема, посилено карантинні обмеження щодо роботи закладів громадського харчування, проведення будь-яких заходів, відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту та ін. Також, рекомендовано проводити роз’яснювальні роботи по даним питанням по всій території Городоцької громади.

З протоколом комісії ви можете ознайомитись ТУТ.