Визначено переможця конкурсу на посаду директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня»

Дата: 24.03.2021 16:58

Сьогодні,  відбулося друге засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради.

До міської ради надійшла заява одного претендента на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня», а саме – від Кушніра Олександра Володимировича.

Члени конкурсної комісії під головуванням Романа Конюшка, розглянули пакет документів щодо участі у конкурсі від єдиного кандидата Олександра Кушніра, тимчасово виконуючого обов'язки директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня».

Комісія вирішила, що документи, подані претендентом, відповідають встановленим законодавством вимогам до кандидатів на зайняття посади директора КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня».

Олександр Кушнір був допущений до наступного етапу конкурсного відбору та презентував усім присутнім проект плану розвитку КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради.

Після озвучення змістовної конкурсної пропозиції голова та члени конкурсної комісії провели співбесіду з кандидатом на вакантну посаду.

Внаслідок заслуханої пропозиції та проведеної співбесіди конкурсна комісія прийняла одноголосне рішення рекомендувати міському голові запропонувати на розгляд чергової сесії міської ради питання щодо призначення Кушніра Олександра Володимировича на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Городоцька міська багатопрофільна лікарня” як переможця конкурсу.

Під час проведення конкурсу були присутні вісім з дев’яти членів конкурсної комісії та депутати Городоцької міської ради, а саме: Кордас Ж.А., Краснолуцький А.О., Райтаровський Р.Б., Воротний В.В., Матвєйцев А.М., Парамей В.М., Цвях В.А., Гріх О.І. та Собків Я.І.