Приберімо разом!!!

Дата: 25.03.2021 17:06

З приходом весни прийшли і весняні турботи. Городоцька міська рада виступала і виступає ініціатором перетворення території міста та населених пунктів громади в екологічну територію.

Шановні жителі громади, долучайтеся до покращення санітарно-екологічного стану на території громади. Впорядковуйте прилеглу територію до ваших домівок, багатоквартирних будинків, зупинок міського транспорту, територій кладовищ, спортивних майданчиків, парків,  території установ, підприємств та зон відпочинку.

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем та працівниками підприємств, установ, організацій принесе суспільну користь і зробить населені пункти громади кращими.

Городоцька міська рада, звертається до кожного мешканця громади, що лише спільними зусиллями та дотримуючись норм моралі та Правил благоустрою наша громада буде чиста та без сміття. Наголошуємо, що під час прибирання на власних територіях, громадяни можуть проводити складування побутових відходів на міському полігоні – безкоштовно.