Загальноміська толока

Дата: 29.03.2021 11:38

Городоцька міська рада вкотре виступила ініціатором перетворення території нашого міста та населених пунктів громади в екологічну територію.

Цієї п’ятниці працівники міської ради та її структурних підрозділів провели загальноміську толоку.

Прибирання відбувалось у дружній робочій атмосфері, яка позитивно вплинула на результати плідної праці. Ніхто не залишився без роботи − завдання знайшлось кожному. Граблі, мітла, пилки, мішки − увесь інвентар знайшов свого господаря.

Спільними зусиллями прибрали та очистили прибережну зону в районі «Стара Гребля», стадіон «Цукровик», вулицю Заводська площа та ін.

Збирали сміття, скляні та пластикові пляшки, опале листя, обрізали гілля кущів,  дерева тощо.

До прибирання долучились працівники міської ради, відділу освіти,  відділу культури, національностей, туризму та релігії, центру надання соціальних послуг, центру комплексної реабілітації для осіб  з інвалідністю та небайдужі жителі.

Шановні жителі громади, дбайливо ставтеся до навколишнього середовища, підтримуйте чистоту і порядок на  вулицях та околицях, адже чистота громади - це питання особистої культури.