Відбулася шоста чергова сесія Городоцької міської ради

Дата: 30.03.2021 16:34

Депутати Городоцької міської ради сьогодні, 30 березня 2021 року, зібрались на засіданні шостої чергової сесії міської ради. Порядок денний було сформовано із 110 проєктів рішень. Оскільки усі проекти рішень були детально опрацьовані профільними комісіями, тому робота сесії була злагодженою та конструктивною.

Депутатами було погоджено ряд програм, затверджено положення про відділи та сектори виконавчого комітету міської ради, розглянуто блок питань та внесено зміни до бюджету громади. Деталізуючи рішення про внесення змін до бюджету, звертаємо увагу на те, що було погоджено виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (360 196,98 грн.), на виконання Програми підтримки комунальних закладів охорони здоров’я (769 379 грн.), на соціальний захист населення Городоцької територіальної громади (1 077 486 грн.),  на розвиток галузі культури (2 033 000грн), на освіту (600 000 грн.) та ін..

Також у кінці засідання було надано відповіді на депутатські звернення та запитання.