Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Співпраця органів місцевого самоврядування з аграріями та пасічниками у Городоцькій громаді

Дата: 01.04.2021 15:48
Кількість переглядів: 657

Для налагодження та забезпечення якісної роботи органів місцевого самоврядування, аграріїв та пасічників, Городоцьким міським головою Неонілою Андрійчук була ініційована спільна робоча зустріч.

Захід проходив за участі керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Бистрицької, заступника начальника  Городоцького  управління  ГУ ДПСС в Хмельницькій області Юрія Бортняка, лікаря із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городоцького управління  ГУ ДПСС в Хмельницькій області Костянтина Омельчука, провідного фахівця  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городоцького управління  ГУ ДПСС в Хмельницькій області Ларисою Шкробот, аграріїв, фермерів та пасічників.

Учасники зустрічі обговорили різні питання: про алгоритм дій для запобігання випадкам масового отруєння бджіл, мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин та недопущення порушень законодавства у галузі бджільництва.

Адже, у більшості випадків токсикація бджіл відбувається через несвоєчасне інформування бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок, порушення правил застосування пестицидів, використання небезпечних для бджіл препаратів.

З настанням весни трапляються випадки отруєння бджіл аргохімікатами, які використовуються під час обробки полів.

В свою чергу представники агрохолдингів  повідомили присутнім про їхні напрацювання щодо співпраці з пасічниками, шляхами інформування та ознайомили присутніх з алгоритмом майбутніх дій, щодо запобіганню отруєння бджіл та ін...

Як зазначили більшість присутні: « Ми маємо бути одним цілим, спільно знаходити рішення з проблемних питань. Своєчасно інформувати один одного про обробіток полів, частіше проводити зустрічі та допомагати один одному, адже потрібно, щоб було добре і людям і бджолам».

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь