Паски, писанки, «Великоднє дерево», декоративні курчата та зайці прикрасили центральну площу міста...

Дата: 02.04.2021 14:28

Вже стало доброю традицією, напередодні Воскресіння Христового центральну площу міста прикрашати тематичними фотозонами.

На площі, знайшли своє місце 24 писанки, що символізують області України, які виготовили, розмалювали та декорували заклади загальної середньої освіти Городоцької громади.

Прикрасили площу великодніми кроликами та курчатами, яких оздобили вихованці дитячої художньої школи, будинку дитячої творчості та працівники будинку культури.

Жителі міста одразу облюбували площу, фотографувались та робили селфі. А усі фотосвітлини із хештегом #ВеликоднійГородок, будуть розміщені на офіційному сайті Городоцької територіальної громади та на сторінці у Facebook. Тому, просимо жителів громади та гостей міста долучитись до даної акції та доповнювати світлини відповідним хештегом.

Городоцька міська рада просить жителів громади та гостей міста слідкувати за збереженням інсталяцій та не дозволяти нищити їх іншим. Давайте будемо поважати роботу дітей та майстрів, які доклали максимум зусиль, для того щоб створити незабутню атмосферу свята.