"Інклюзивно-ресурсний центр" продовжує працювати в умовах посилених карантанних обмежень

Дата: 07.04.2021 13:20

Нагадуємо, що КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" продовжує працювати в умовах посилених карантинних обмежень до 18.04.2021. А саме:

відтерміновано проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини та надання очних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

Документи на проходження комплексної оцінки Ви можете подати:

• через портал системи автоматизації роботи ІРЦ ;

• мобільний застосунок АС «ІРЦ», який створено з метою швидкого доступу до порталу;

• на електронну скриньку: 42368894а@gmail.com

Надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами здійснюється за дистанційною формою навчання.

Участь педагогічних працівників ІРЦ в командах психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, а також психолого-педагогічних комісіях спеціальних закладів загальної середньої освіти; надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів освіти здійснюється фахівцями ІРЦ з допомогою дистанційних технологій.

Консультування батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами; консультування та взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти; надання консультативної та психологічної допомоги, проведення бесід забезпечується фахівцями ІРЦ через індивідуальні консультації у телефонному режимі або за допомогою онлайн-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти).

За консультацією звертайтесь за телефонами:

Директор, Бендюжко Валентина Михайлівна,+38(097) 4620664

Будьте здорові!