Незмінний ритм комунального підприємства

Дата: 09.04.2021 13:51

Комунальне підприємство «Городоккомунсервіс», яке обслуговує Городоцьку громаду в умовах карантину продовжує працювати у штатному режимі.

Погодні умови дають можливість проводити всі необхідні роботи, що стосуються ямкового ремонту доріг, заміні аварійних частин водогону, прибирання вулиць та доріг громади.

Протягом тижня, бригада аварійно-відновлювальних робіт ліквідувала прориви водогону по вул.Грушевського, Яремчука, Чайковського, Кузнєцова в м.Городок. Замінили 50 метрів водогону, провели 6 врізок по провулку Поповича, а для покращення подачі води замінено насосне обладнання на артезіанській свердловині №4 і по вулиці Симонова м.Городок. Відремонтували та провели технічне  обслуговування водонапірної вежі по вул.Панській в с.Борщівка.

Проведено низку робіт із ямкового ремонту доріг в місті Городок та в с.Бедриківці.

В місті прогрейдеровано вулиці Коцюбинського, Григоренка, Мікояна, Садова, Чайковського, Волошина, провулок Крутий, а деякі дороги підсипали щебенем.

Працівники комунального підприємства провели ремонт мережі вуличного освітлення по вул.Шевченка Т., Гончара О., Смотрицька, Індустріальна в м.Городок. В с.Велика Левада замінили електролампи та патрони, а в селах Радковиця, Чорниводи, Завадинці, Велика Яромирка і Мала Яромирка провели заміну кабелю.

По всій території громади проводяться весняні роботи по обрізці сухих дерев, скошування бур’янів, прибирання територій, обстеження сільських криниць тощо. Попри різні карантинні обмеження ритм комунальників залишається незмінним.