УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Дата: 15.04.2021 15:01

З  20 по 30 квітня  2021 року на території  міста будуть проводитися заходи по прибиранню прилеглих територій, присадибних ділянок та по розчистці дерев. Підприємства, установи, організації, жителі громади, що мають будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, відходів будівельних матеріалів, побілка дерев, прибирання гілля та ін.), також дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території міста, утримувати в чистоті і порядку прилеглі до багатоквартирних житлових будинків території.

Забороняється складування рослинних рештків, будівельного сміття, гілля, тари, опалого листя біля та на території контейнерних майданчиків по збору твердих побутових відходів. Для  утилізації великогабаритних відходів необхідно укладати договори з  комунальним підприємством «Городоккомунсервіс».

Городоцька міська рада закликає кожного мешканця громади, напередодні Великодніх свят, долучитись до заходів з благоустрою та прибирання.