Щоденна робота комунального підприємства

Дата: 16.04.2021 14:52

На час карантину працівників комунальних закладів, медичних працівників та працівників ДСНС, які проживають віддалено від місця роботи забезпечують підвозом транспортом комунального підприємства «Городоккомунсервіс».

Для забезпечення безперебійного водопостачання населенню,  бригада аварійно-відновлювальних робіт ліквідовує прориви на водопровідній мережі в найкоротший час. За минулий тиждень відновлено водопостачання  в с.Остапківці, Борщівка та Турчинці та ліквідовано 6 проривів в м.Городок. Провели ремонтні роботи на артезіанській свердловині в с.Нове Поріччя.

В с.Слобідка Олексинецька завезли труби для прокладання водогону, а  працівники комунального підприємства, староста та небайдужі жителі прочищали шлях для його прокладання.

З настанням сприятливих погодних умов, почали усувати ямковість та доводити до ладу дорожнє покриття після зими. По вулиці Шевченка Т. та Гончара О. в м.Городок на повну потужність працювала техніка по ямковому ремонту доріг УЯР-1, роботи продовжуватимуться і далі.

В селах Радковиця, Борщівка, Пісочна працював грейдер, а в Бедриківцях вивезено та розгорнуто декілька прицепів відсіву.

Регулярно здійснювався забір та вивіз сміття в місті та в населених пунктах громади згідно графіків. Розчистили площадки з твердими побутовими відходами.

Електрики підприємства замінювали лампи вуличного освітлення.

Протягом тижня проводилися підготовчі роботи перед початком реконструкції тротуару по вулиці Шевченка Т м.Городок.

Велика увага приділяється благоустрою по всій території громади. Проводиться обкошування та розчищення територій прилеглих до об’єктів соціальної сфери, місць загального користування, біля пам’ятників, зупинок, адмінбудівель, ліквідовуються стихійні сміттєзвалищі, висаджуються дерева та ін.