Засідання комісії ТЕБ і НС Городоцької міської ради

Дата: 17.04.2021 11:15

16 квітня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городоцької міської ради.

Під час засідання, члени комісії заслухали  інформацію про  кількість хворих, які зараз перебувають на стаціонарному лікуванні, про дотримання карантинних вимог та ін..

З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території Городоцької громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання протоколу позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 15 квітня 2021 року,   комісія ТЕБ та НС Городоцької міської ради прийняла відповідне рішення.

Члени комісії відзначили, що лише за умови злагодженої співпраці усіх жителів громади, можна не допустити погіршення ситуації з захворюваністю.