Здійсненно виїзди з метою обстеження і проведення профілактично-роз'яснювальних робіт

Дата: 20.04.2021 16:56

З метою виконання заходів, спрямованих на попередження правопорушень у підлітковому середовищі та обстеження умов проживання у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків, а також родинах опікунів (піклувальників), 20 квітня 2021 року працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городоцької міської ради здійснено виїзд в села Стара Пісочна, Нова Пісочна та Купин Городоцької громади.

В ході виїзду проведено обстеження умов проживання дітей в двох сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного виховання та утримання дітей та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Під час виїзду також відвідано одну сім’ю, де дитина перебуває під опікою. Порушень прав та законних інтересів дитини-сироти не виявлено.

За результатам заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.