Перший етап запуску Громадського бюджету в Городоцькій громаді

Дата: 23.04.2021 11:30

Цього року, в Городоцькій громаді вперше розпочали роботу над розвитком інструменту участі мешканців в розподілі бюджетних коштів – запустили «Громадський бюджет». Дана програма надає можливість жителям міста та населених пунктів громад перетворити свою мрію в реальність.
Що дає громадський бюджет? – Можливість реалізувати проект за кошти міського бюджету.

Протягом 12-16 квітня, жителі громади мали можливість подати власні ідеї у вигляді проектів для подальшої реалізації в рамках Громадського бюджету. Загалом, до міської ради надійшло 20 проектів на загальну суму більше 2 млн.грн. Відповідно до положення, розмір громадського бюджету для реалізації проектів в 2021 році складає 1 млн.грн.

Це означає, що на авторів проекту чекає конкурс  на результати якого впливають лише мешканці громади – своїми голосами.

22-23 квітня, відбувся другий етап підготовки до голосування – засідання робочої групи, яка визначала відповідність проектів до затвердженого положення на шостій сесії міської ради від 30 березня 2021 року.

Наступного тижня буде оголошено і розпочато процес голосування за проекти, і кожний мешканець може долучитися до процесу реалізації цікавих проектів у громаді.

З деталями голосування можна буде ознайомитися на офіційному сайті Городоцької міської ради.

Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету громади вже цього року.

Голосуйте за цікаві ідеї!