На Городоччині проводяться рейди та моніторингові перевірки дотримання протиепідемічних вимог

Дата: 27.04.2021 13:45

Спеціалісти Городоцького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів з метою попередження поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Спільно із головним спеціалістом – інспектором праці Городоцької міської ради, провели  моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, аптек, перукарень та суб’єктів господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень.

Під час перевірки закладів грубих порушень щодо дотримання вимог протиепідемічного режиму не виявлено, але відмічались недоліки:

• не проводиться температурний скринінг персоналу перед початком роботи;
  • використовуються несертифіковані засоби для дезінфекційної обробки рук відвідувачів;
  • відсутнє на підлозі маркування щодо дотримання соціальної дистанції.

Власникам та персоналу закладів, в яких було виявлено порушення, надавались роз’яснення та  інформаційні листи.

Робота в зазначеному напрямку триватиме і надалі.