Городоччанка - абсолютна чемпіонка України

Дата: 29.04.2021 15:28

Вчора, міський голова Неоніла Андрійчук особисто зустрілась з Валерією Сокальською, ученицею ліцею №4,  щоб привітати юну городоччанку з нагоди завоювання титулу абсолютної чемпіонки України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років.

Неоніла Андрійчук привітала чемпіонку та висловила вдячність за гідний приклад для наслідування, який вона своїми досягненнями демонструє підростаючому поколінню Городоцької громади і не тільки. Побажала не зупинятись на досягнутому, підкорювати нові вершини та здобути перемогу на чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2021р, який буде проходити в Польщі, адже Валерія увійшла у склад збірної України з важкої атлетики.

Також, міський голова подякувала тренерам СК «Епіцентр» Олександру Антонову та Василю Ретукову і запевнила, що міська влада завжди буде підтримувати своїх чемпіонів.