Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього

Дата: 07.05.2021 13:47

Вже стільки років, стільки зим,
Як відійшла війна кривава,
Вони ж лежать на полі слави,
Уклін вам, мертвим і живим!
Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війни,
Бо правда – в мирі та любові!

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до Братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків у різних куточках громади.

Сьогодні, міський голова Неоніла Андрійчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Варшавський, начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму Олег Федоров, представник районної організації ПП «За конкретні справи» Вадим Якубовський, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Ігор Олійник, голова міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк, старости старостинських округів та представники громадськості поклали квіти до Обелісків Слави, Братських могил.

Учасники заходу хвилиною мовчання віддали данину поваги героям Другої світової війни, вшанували пам'ять про тих, хто в роки війни боровся з нацизмом і наближав мир, згадали тих, чиє життя війна обірвала передчасно…

В селі Пільний Олексинець відбувся спільний молебень представників релігійних організацій різних конфесій за загиблими.