Нагадуємо!!! Хлорування!

Дата: 11.05.2021 09:43

До уваги жителів та керівників підприємств, установ, закладів, організацій Городоцької ОТГ!!!

Комунальне підприємство «Городоккомунсервіс» повідомляє, що згідно Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної  призначеної для споживання людини» (ДСан ПІН 2.2.4-171-10), будуть проводитися роботи по промиванню та дезінфекції мереж системи подачі та розподілу води. Початок хлорування з 11 травні 2021р. по 14 травня 2021р. включно.

У зв’язку з чим, КП «Городоккомунсервіс» рекомендує абонентам вжити наступні заходи:

1. Завчасно забезпечити необхідний запас питної води на вищезазначений період.
  2. В період хлорування рекомендовано не вживати питну воду безпосередньо із кранів для побутових потреб та не використовувати для поливу присадибних ділянок.
  3. Після проведення дезінфекції відкрити крани холодної води протягом 10хв. Для промивання внутрішньо будинкових мереж водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові створені незручності.

Адміністрації КП «Городокомунсервіс»