"НІКОЛИ ЗНОВУ"

Дата: 11.05.2021 13:36

9 травня, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, традиційно відбувся мітинг-реквієм біля Обеліску Слави в м.Городок.

У покладанні квітів взяли участь учасники бойових дій, діти війни, міський голова Неоніла Андрійчук, депутати Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Поворозник і Галина Карнасевич, депутат Хмельницької районної ради Олександр Воротний, заступники міського голови, начальники відділів та структурних підрозділів і небайдужі жителі громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, тих, чиє життя відібрала війна.

На центральній площі міста відбулась виставка експонатів, які залишились з часів Другої світової війни «Вони йшли до перемоги, а за ними йшла весна», яку підготували працівники Городоцького краєзнавчого музею. Ще одну виставку організували члени Громадської організації «Волонтери Городоччини», де можна було побачити багато речей, які були привезені із зони бойових дій на Сході нашої держави.

Протягом 7-9 травня в населених пунктах Городоцької території громади відбулися покладання квітів до Обелісків Слави, Братських могил, в навчальних закладах проведені тематичні уроки, виховні години тощо.

Напередодні свята міська рада  привітала ветеранів та учасників бойових дій продуктовими наборами.

Це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нам майбутнє.

Українцям є на кого орієнтуватися і кому дякувати. Низький уклін усім, хто боронив і зараз захищає свою країну. Бажаємо захисникам та жителям громади здоров’я, благодаті, мирного неба, віри та сили, аби ніякий ворог не прийшов на нашу землю.

Вічна пам'ять загиблим воїнам! Слава сьогоднішнім захисникам України!