Напружена робота комунальників розпочинається з ранку …

Дата: 14.05.2021 14:25

Утримання комунальних доріг громади, питання номер один, задля покращення ситуації було проведено грейдерування вулиць Кармелюка, Грушевського в м.Городок та деякі вулиці в с.Чорниводи. Окрім цього, в села Кузьмин та Велику Леваду  вивезено щебінь та груз для підсипання. А також, ліквідовано в місті стихійне сміттєзвалище по вулиці Володимира Винниченка.

Енергетики підприємства цього тижня виконували внутрішньо будинкові роботи в багатоквартирних будинках по вулиці Київська та Терешкової. Провели заміну ламп вуличного освітлення по вулицях Індустріальна, Смотрицька і Тичини в м.Городок, а також в с.Радковиця, Борщівка, Чорниводи, Бедриківці, Новосілка

Бригада аварійно-відновлювальних робіт замінила насосний агрегат та напірну колонку в с.Кузьмин та прокопала траншею для подальшого прокладання водогону по вулиці Тургенєва.

В м.Городок здійснено  промивку та дезінфекцію резервуарів питної води, водонапірних башт та водопроводу хлорним вапном.

Ліквідовано каналізаційний затор в мікрорайоні МКК, а в с.Лісоводи проведено роботи щодо забезпечення водовідведення в каналізаційній мережі населеного пункту шляхом чистки сіток в каналізаційних колодязях.

Працівники КП «Городоккомунсервіс» постійно працюють для того, щоб жити в громаді було комфортно.