ПОВАЖНІ ЮВІЛЕЇ...

Дата: 18.05.2021 15:55

Як часто ми бажаємо людині прожити багато-багато років? Втім, ті, хто дожив до такого поважного віку – 90 років, кажуть що й не помітили, як ці роки пройшли... Те, що ми називаємо історією і вивчаємо в книгах, для них було звичайним повсякденним життям.

У числі таких живих свідків подій буремного життя і мешканки нашої територіальної громади Гуцалюк Леоніда Владиславівна з с.Варівці та Костюк Олена Іванівна з м.Городок.

Сьогодні в гості до ювілярок завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька та голова міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк.

На долю ювілярок випали нелегкі роки. Пережили вони і голодомор, і лихоліття війни, і тяжкі роки післявоєнної відбудови.

Ольга Бистрицька та Оксана Харкавлюк  щиро вшанували ювілярок, вручили їм квіти, подарунки, побажали міцного здоров'я, благополуччя, затишку у родині, Божого благословення, життєвого оптимізму та бадьорості духу.