Робота членів громадського формування з охорони громадського порядку

Дата: 26.05.2021 14:49

Сьогодні, коли рівень злочинності є досить значним, на порядку денному стоїть необхідність проведення профілактичних заходів, особливо з молоддю. Допомога поліції з боку громадських формувань, може стати рушійною силою у боротьбі з незаконними діями винних осіб, а також у запобіганні та протидії порушенням вимог, встановлених відповідними законами та нормативно-правовими актами.

Власний ентузіазм, ось на чому базується робота членів громадських формувань – людей, які бажають бути на сторожі правопорядку, на захисті своїх односельчан, особливо дітей,  пам’яток культури, дотримання правил благоустрою населених пунктів.

Цими вихідними, згідно затвердженого графіку, членами громадського формування з охорони громадського порядку на території міської ради «Загін сприяння поліції» організована робота по патрулюванню міста, сільських населених пунктів Городоцької міської територіальної громади як самостійно, так із працівниками поліції.

У своїй роботі члени громадського формування особливу увагу приділяють профілактичним заходам по запобіганню поширення наркоманії і алкоголізму, профілактиці дитячої бездоглядності і правопорушень неповнолітніми, профілактичній роботі із раніше судимими особами.