Планове водолазне обстеження дна акваторії пляжу: знайдено гранату Ф-1

Дата: 27.05.2021 16:01

В рамках підготовки місця масового відпочинку  людей на водному об’єкті, комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» виконуються роботи щодо благоустрою території міського пляжу на правому березі ставка річки Смотрич.

З метою водолазного обстеження дна акваторії пляжу, відділом житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради було укладено договір з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Сьогодні фахівці загону розпочали роботу. Проходило планомірне дослідження дна, на березі поступово накопичувались різного роду предмети, які можуть складати небезпеку під час купання. Виявлено каміння різних розмірів, шматки бетону, гілки та колода дерева, пластикове сміття. На щастя, цього року – порівняно з попереднім не було знайдено скляних пляшок.

Коли роботи вже наближались до завершення – водолаз знаходячись біля залишків металевої конструкції, почав повільно  підніматися з під поверхні води, тримаючи у руках темний предмет. І тут прозвучало – ГРАНАТА!

Офіцер надав команду і працівник одягнений у спеціальні облаштунки прийняв у руки вибухонебезпечний предмет. Після попереднього огляду знахідки, було визначено, що це ймовірніше за все граната Ф-1.

В подальшому вибухонебезпечний предмет буде знищено фахівцями аварійно-рятувального загону.