Засідання сьомої сесії міської ради: що вирішили?

Дата: 28.05.2021 20:51

Сьогодні, 28 травня 2021 року, відбулась сьома сесії Городоцької міської ради восьмого скликання. Для розгляду на порядок денний виносились 130 питань.

Зокрема, депутати своїми рішеннями внесли зміни до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки, включили  до Переліку першого та другого типів об’єкти комунальної власності міської ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні, створили постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики, утворили Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та внесли зміни  та доповнення до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради».

Внесено зміни до деяких рішень про встановлення місцевих податків, зборів та до Статуту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради».

Великий блок питань, які розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувався землеустрою та землекористування.

Наприкінці засідання депутатським корпусом затверджено тексти звернень до  Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки та оборони, міністерства юстиції України, щодо заборони діяльності політичної партії «Опозиційна платформа – за життя»; щодо створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнера» та населення шкоди національним інтересам України; щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та проведення широкомасштабної імунізації (вакцинації) населення проти СOVID-19 у Городоцькій ОТГ; щодо призупинення нової системи призначення субсидій; щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна, в умовах збройної агресії Росії та щодо проведення Всеукраїнського референдуму.