Довгоочікуване відкриття надсучасного музею

Дата: 31.05.2021 16:14

29 травня, відбулася надзвичайна подія – відкриття музею, рівного якому не має в Україні. Хоча Городок невеличке містечко, але рівень музейного обладнання може сміло конкурувати з найкращими столичними музеями.

Це приміщення не просто музей,   а  ціла планета. Це - історія країни в межах рідного краю, рідного міста.

Без перебільшення, музей стане символом культури, осередком культури і просвітництва, де існують різні думки, позиції, точки зору. Як в Україні, так і в Європі і Світі, аналогів цьому проекту немає. Музейні експозиції постануть перед нами, численними гранями: у вигляді творчої «лабораторії», «найдавніших часів», «машини часу», «історії міста в особах», «неповторної природи», співвідношень «людина-вічність». Багато експонатів музею є унікальними і раритетними. Але в першу чергу - це дарунок молодому поколінню, яке буде творити нашу історію далі.

Почесне право перерізати стрічку було надано міському голові Неонілі Андрійчук та генеральному директору Корпорації "Юрія-Фарм,  доктору медичних наук, професору медицини,  Почесному громадянину м.Городок  Миколі Гуменюку, адже саме завдяки йому ця подія стала можливою.

Також, усі присутні мали можливість відвідати експозиційні зали Городоцького музею, взяти участь в презентації проектів G-Schol,  G- Club, G-Hub. Відвідати наукове шоу для наймолодших учасників лабораторії Школи природничого напрямку.