Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 10:05

Щороку 1 червня ми відзначаємо це чудове свято. Дитинство – це пора сподівань, здійснення мрій, теплих спогадів, які крокують з людиною впродовж всього життя, допомагають долати перешкоди та негаразди.

Сьогодні це особливий день не тільки для дітей, а й для батьків, вчителів та вихователів – усіх дорослих, які працюють для майбутнього підростаючого покоління.

Бажаю всім юним жителям міцного здоров’я, безхмарного та безтурботного дитинства, мирного неба над головою. Нехай сяюча посмішка на обличчі буде вірним супутником у житті, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка.

З повагою,

міський голова                                                             Неоніла Андрійчук