1 червня — Міжнародний День захисту дітей

Дата: 02.06.2021 10:43

Цьогорічне святкування міжнародного Дня захисту дітей традиційно проводилося на центральній площі нашого міста.

Для дітей, та з їх участю проводилися різноманітні розважальні, спортивні, ігрові та культурні заходи.

У святковому концерті взяв участь зразковий танцювальний колектив “Колібрі”, дитяча художня школа провела виставку дитячих робіт. Діти брали участь у спортивній вікторині, у конкурсі малюнків на асфальті, конкурсно-розважальній ігровій програмі “Майбутнє країни у кожній дитині” у квесті “Золото піратів”.   Відбулося вручення подарунків переможцям дитячого відкритого онлайн фестивалю творчих дітей “Мікрофон”.

Вперше на центральній площі міста з нагоди  День захисту дітей проведено благодійний аукціон дитячих робіт Городоцького цетру комплекної реабілітації осіб з інвалідністю.

В аукціоні взяли участь  керівники  установ та організацій нашої громади: Краковецький Ю.Г., Рибак С.В., Федоров О.М., Хорошова Н.В., Андрійчук А.С., Шевченко Н.І., ., Слободян В.І., перший заступник міського голови Косінський А.В., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Бистрицька О.І., директор ТОВ «Медичний центр «МТК» Карнасевич Г.І.; директор ТДВ «Городоцьке» Битий А.В., а також приватні підприємці Банас Г.В., Врадій Ю.В., Гуменна Л.В., Петльований В.М., Макарова О.М.

По закінченню свята діти мали можливість  переглянути мультфільми у відеосалоні  “Поділля”.