ПОВІДОМЛЕННЯ про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

Дата: 02.06.2021 13:11

Відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», пункту 30-1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я та Типового положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення VII сесії VІІІ-го скликання Городоцької міської ради «Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька  міська багатопрофільна лікарня » Городоцької міської ради Хмельницької області» від 28 травня 2021 року №8, Городоцька міська рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька  міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

До складу спостережної ради запрошуються представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції.

Кандидат у члени спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

• бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

Пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради від громадськості та громадських об’єднань, із вказанням прізвища, імені та по батькові представника, а також назви громадського об'єднання та контактних даних надсилати на електронну адресу Городоцької міської ради 04060708@mail.gov.ua або у паперовому вигляді до загального відділу виконавчого комітету Городоцької міської ради (Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського 53) протягом 10 робочих днів (до 16.06.2021 року включно) з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради.