Мешканці Городоччини можуть стати патронатними вихователями

Дата: 08.06.2021 11:31

Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

Мешканці Городоччини можуть стати патронатними вихователями, якщо:

-є громадянином України, має вік від 35 до 60 років (для жінки) та від 35 до 65 років (для чоловіка);

-сім’я зареєстрована у шлюбі та проживає на спільній житловій площі;

-стан здоров’я дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;

-є позитивний досвід виховання власних дітей;

-відсутня судимість;

-один із членів сім’ї не поєднує роботу патронатного вихователя з іншою трудовою діяльністю.

Для цього бажаючим необхідно пройти спеціальний курс навчання, а це 12 занять, та отримати довідку за результатами навчання. Зарплата вихователя становить п’ять прожиткових мінімумів, кошти на виховання дитини – два прожиткових мінімума (прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2021 року — 2 189 гривень, з 1 липня — 2 294 гривні, з 1 грудня — 2 393 гривні – ред.).

Якщо Ви не байдужі до долі дітей, які потрапили у складні життєві обставини і маєте бажання стати патронатним вихователем, запрошуємо вас для отримання більш детальної інформації  до  «Центру  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради»  за  адресою  м.Городок  пров. Попова,  буд. 4 або  за   тел. 3-10-35 .