Чергове засідання виконавчого комітету: що вирішували

Дата: 17.06.2021 13:46

Сьогодні під головування міського голови Неоніли Андрійчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

На порядок денний виносилося 26 питань. Від так, з метою забезпечення якісного виконання бюджету, з врахуванням державних субвенції було схвалено проект рішення «Про внесення змін до Бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2021 рік».

Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули також ряд питань, що були підготовлені службою у справах дітей, щодо конкретних осіб, які стосуються захисту прав та інтересів дітей.

Затверджено видачі довідок  різного характеру.

Питання щодо надання дозволів на присвоєння поштових адрес, видачу дозволів на зрізування зелених насаджень, надання дозволів на складування будівельних матеріалів тощо.

Проаналізувавши всі подані заявниками документи, члени виконкому схвалили відповідні проекти рішення.

Зі всіма прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб- сайті.