Випуск інноваторів у сфері біотехнологій

Дата: 17.06.2021 16:56

Сьогодні, у школі природничого напрямку «G-School» відбулася ще одна важлива подія – закінчився другий етап проекту, а отже і другий навчальний рік.

Протягом 2020-2021 року, 16 учнів 8-11 класів освоювали інноваційні та світові освітні програми, менторство та коучінг. Приймали участь у різних заходах: у першому в Україні дистанційному обласному турнірі юних біологів (за сприяння ГС ЦІСМА),  ніч в музеї, наукові квести, хакатони, дебати тощо.  Учні  відвідали більше 60 навчальних занять. Дана школа, стала місцем, де діти  горять бажанням вчитися.

Привітали талановиту молодь з успішним закінченням другого року навчання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, доктор медичних наук, генеральний директор ГС «ЦІСМА», експерт з інноваційної діяльності та трансферу технологій Андрій Горбань, менеджер – координатор школи Катерина Бігняк, начальник центру професійного розвитку Жанна Максімова та вчителі школи.

В свою чергу, учні подякували своїм вчителям-наставниками за отримані знання, терпіння, креативність і дбайливість.

Учні школи – інноватори у сфері біотехнологій отримали подарунки та сертифікати про закінчення другого етапу навчання в Школі природничого напрямку «G-School».

Вітаємо випускників із такою подією в їхньому житті і сподіваємося, що дипломи, які вони отримали – це старт у щасливе та успішне майбутнє!

Нагадаємо, що дана школа діє за підтримки громадської  спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є Корпорація «Юрія-Фарм».