З робочим візитом голова Хмельницької районної державної адміністрації Денис ДУНЕЦЬ побував в Городоцькій міській територіальній громаді

Дата: 23.06.2021 08:27

22 червня в рамках робочої поїздки в Городоцьку міську територіальну громаду, разом з  начальником управління соціально-економічного розвитку території , архітектури, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та державної реєстрації  Миколою Вишпольським голова Хмельницької районної державної адміністрації Денис ДУНЕЦЬ відвідав ряд об’єктів соціальної інфраструктури міста Городок.

Під час зустрічі Денис ДУНЕЦЬ поспілкувався з міським головою Неонілою Андрійчук, першим заступником міського голови Артуром Косінським та керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради Ольгою Бистрицькою.

Представники   Хмельницької районної державної адміністрації разом з керівництвом міської ради оглянули новобудову  першого на Хмельниччині IQ офісу на базі колишнього адміністративного приміщення верстатобудівного заводу у м. Городок . Даний  проєкт реалізовується  за підтримки народного депутата  Олександра Гереги та дасть змогу створити понад 500 нових робочих місць.

Відвідали також новий корпус міської багатопрофільної лікарні, де сьогодні  отримують якісні медичні послуги жителі громади, Городоцьку початкову школу, заклад дошкільної освіти «Берізка», спортивний комплекс «Епіцентр» та Городоцький краєзнавчий музей Городоцько міської ради .
Керівники усіх закладів поділилась здобутками та планами на майбутнє.

Під час робочої зустрічі обговорили ряд важливих питань щодо пошуку додаткових резервів для наповнення бюджету територіальної громади та її соціально-економічного розвитку, підтримки розвитку виробництва, тощо.

Денис Дунець запевнив, що Хмельницька районна державна адміністрація, в межах своїх повноважень, сприятиме громаді у досягненні успішних результатів її життєдіяльності з метою забезпечення якісного рівня життя мешканців.